Světlo se stalo uměleckým dílem

rezident léto 2014
 

Ryze česká společnost působí na trhu svítidel již od roku 1997. Zlomovým okamžikem byl rok 2007, kdy uvedla na trh první vlastními silami navržené a vyrobené svítidlo. Krédem společnosti je používání vysoce kvalitních materiálů, důraz je kladen na detail a precizní zpracováni.

V reakci na odlišné požadavky jednotlivých zákazníků jsme se snažili naše výrobky navrhnout tak, abychom umožnili designerům, architektům či konečnému uživateli variabilitu, s jakou mohou jednotlivá svítidla umísťovat do interiérů dle své vlastní fantazie. Sestava světel vyráběných společností Luxlighting nabízí širokou škálu možností. Stačí pouze připomenout RETRO sérii či ZIG ZAG řadu, která variabilitě dodává navíc prvek nepravidelnosti. Důkazem toho přístupu jsou nedávno otevřené lofty v Jesenici u Prahy, kde je možno se seznámit prakticky s kompletním sortimentem: řada SILKY (z bílého kovu) osvětluje kuchyně a schodiště a řada MERCURY (bezrámečková) je instalována kupříkladu na chodbách. Studie osvětlení pochází od architektky Michaely Procházkové a návrh osvětlení je od firmy Luxlighting.

Kdo by ale chtěl vidět celý sortiment společnosti Luxlighting, může navštívit showroom společnosti Parket Ateliér v Jesenici u Prahy.

 

luxlighting, s.r.o. Chebská 48, 360 06 Karlovy Vary
 tel: +420 355 311 778; email: luxlighting@luxlighting.cz;www.luxlighting.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Rezident Léto 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.