Atelier plný nápadů a inspirací

rezident zima 2014 / 2015
 

Za celý rok se společnosti Exclusive Parket Atelier podařilo uspokojit stovky klientů. Díky nim, schopnosti zaměstnanců, profesionalitě managementu a desítkám spolupracujících firem jsme vytvořili spousty zajímavých projektů.

VĚNOVALI JSME SE KOMPLETNÍMU ZAŘIZOVÁNÍ interiérů a i jednotlivým interiérovým prvkům. Jsme hrdí, že když se ohlédneme za uplynulým rokem, vidíme množství spokojených zákazníků. Na cestě, kterou jsme prošli, je i několik krásných exteriérových realizací. K nim patří především fasády a terasy.
 

ZÁKAZNÍK NA PRVNÍM MÍSTĚ

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Proto se neustále snažíme naslouchat jejich požadavkům a přáním. Stejně tak se snažíme neustále získávat novinky na poli designu a bydlení, abychom našim zákazníkům mohli stále nabízet něco nového a neokoukaného.
Věříme, že i tento rok nám přinese spoustu krásných projektů a spokojených zákazníků, a taky věříme, že náš ateliér bude neustále plný inspirace
a novinek jak pro architekty a designéry, tak pro jejich klienty. Přikládáme fotky ze zlomku všech našich realizací, které jsme během roku zvládli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rezident Zima 2014/2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.