Rezidence U Vyšehradu – ušijte si bydlení na míru

rezident podzim 2014
 

Aktuálně byl zahájen prodej bytů v nové Rezidenci U Vyšehradu. Budova se nachází v prestižní lokalitě Prahy 4, pouhých 500 m od Vyšehradské pevnosti a sadů. Vedle lukrativní lokality a výborné dopravní dostupnosti je její předností především možnost zařídit si domov zcela podle svých představ a potřeb. Což je v zahraničí velmi aktuální trend, který přichází i do České republiky.

FUNKCIONALISTICKÁ STAVBA postavená roku 1949 prochází citlivou rekonstrukcí a nabízí moderní bydlení s lákavým výhledem na Prahu. Každý byt navíc disponuje terasou či balkonem. Budoucí řešení jednotlivých bytů respektuje individuální potřeby zákazníků. Byty jsou nabízeny v hrubém stavu bez vnitřních příček, díky čemuž si každý může zrealizovat bydlení tak, jak mu nejvíce vyhovuje – co se týče dispozičního řešení, výběru povrchů či vybavení koupelny.
 

STAŇTE SE DESIGNÉREM VLASTNÍHO BYTU

V zahraničí zcela běžný trend nabízející řešení pro klienty s individuálními požadavky na design interiérů a kvalitu bydlení se pozvolna začíná uplatňovat také v České republice. Pražská správa nemovitostí se tímto projektem připojuje k inovátorům na zdejším realitním trhu a přichází s nabídkou tohoto unikátního řešení. Každý se přitom může rozhodnout, zdali si bude chtít zařídit byt podle svého, či využije-li realizaci dle typizovaného projektu.
 

NOVÉ A REKONSTRUOVANÉ

Rezidence U Vyšehradu nabízí bytové prostory o výměře více než 80 m2 a jeden prostor o výměře více než 140 m2. Naprojektovány jsou zde byty v dispozicích 3+kk/B a 4+kk/B. Na patře se nacházejí pouze dva byty, čímž je zajištěno nerušené bydlení a soukromí vlastníků. Pro nejnáročnější klienty je zde byt 4+kk/3T, který zaujímá celé poslední ustupující patro, a nechybí zde ani propojení bytu se střechou, kde je možnost vybudovat velkorysou terasu. Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o., nezapomněla ani na klienty, kteří hledají byt po rekonstrukci. Ty se nacházejí v 1. patře a mají dispozice 2+kk/B. Dále budou v přízemí zrealizovány tři ateliéry s vlastní předzahrádkou a nebytový prostor vhodný k pronájmu jako kancelář, obchod či pro jiné služby.
 

INVESTICE SNŮ

Lokalita Nuslí nabízí občanskou vybavenost a spoustu možností pro volný čas. Rezidence se nachází pouhých 500 m od Vyšehradské pevnosti, jejíž okolí je sadově upraveno a od roku 1962 vyhlášeno národní kulturní památkou. Na své si zde přijdou všichni, kteří vyhledávají klidné místo pro chvíle s rodinou, kvalitní relaxaci či sportovní vyžití (např. tenisové kurty, bazén pro veřejnost atd.). Lokalita má navíc díky metru C (Vyšehrad) zajištěnu výbornou dopravní dostupnost, investicí do nemovitosti na Praze 4 tak chybu rozhodně neuděláte.
 

Příspěvek byl publikován v rubrice Rezident Podzim 2014. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.